Hizmetlerimiz

Analiz Ediyoruz!

Yazıyoruz!

Çekiyoruz!

Tasarlıyoruz!

Kurumsal
Dergi

Markanızın tüm paydaşları ile sağlıklı bir iletişim kurabilmesi ve motivasyonunu yüksek tutabilmesi için profesyonel kurumsal dergi çözümleri sunuyoruz. İç ve dış hedef kitlelerinizin gözünde profesyonel imajınızı kuvvetlendirmek ve motivasyonu yükseltmek için, ajansımızdan kurumsal dergi hizmeti alabilirsiniz.

Emailing
& Bülten

Markanızın kurumsal iletişimini güçlendirmek için tüm paydaşlarınıza doğru ve açık bilgi aktarmanızı sağlayacak elektronik bültenler yayınlanması ve bu bültenlerin e-mail ile de gönderilmesi konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Elektronik bülten ve e-mailing ihtiyaçlarınız için ajansımızdan hizmet alabilirsiniz.

Paylaşıyoruz!

Sosyal Medya
Yönetimi

Markanızın tüm sosyal medya mecralarındaki varlığını temsil etmek ve içeriğinizi yönetmek için profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Youtube gibi farklı ihtiyaçları ve stilleri olan mecralarda içerik yönetimi hizmetlerini ajansımızdan alabilirsiniz.

İçerik Platform
Yönetimi

Web sitesi, blog, eticaret sitesi gibi yönetilmesi gereken içerik platformlarınızın tüm içerik girişleri, güncel tutulması ve periyodik email iletişimi gibi çalışmaları tek elden ve güvenilir olarak sunmaktayız.

Raporluyoruz!

 

İçerik pazarlaması ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için...

BİLGİ İSTE